Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019 13:54

ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-19 & ΑΠΟΝΟΜΕΣ Β΄ ΑΝΔΡΩΝ , Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Την Κυριακή 30 Ιουνίου 2019 και ώρα 10:30΄στο γήπεδο ΔΙΟΥ (Άγιος Σπυρίδωνας Πιερίας), θα πραγματοποιηθεί «Γιορτή Λήξης» της αγωνιστικής περιόδου 2018-19, με εκδηλώσεις που θα περιλαμβάνουν αγώνες της Μικτής Ομάδας της ΕΚΑΣΚΕΜ με επιλεγμένους αθλητές από όλη την Κεντρική Μακεδονία γεννημένους τα έτη 2004, 2005 & 2006, διαγωνισμούς, καθώς και απονομές Κυπέλλων – Διπλωμάτων - Μεταλλίων  στις πρωταθλήτριες ομάδες, της Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ και ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Οι αθλητές που θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο ώρα 10:00΄είναι:
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΣΚΕΜ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΟΖΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ, ΖΥΦΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ, ΦΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ: ΖΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΠΟΤΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: ΣΤΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΟΥΤΣΑ ΑΡΗΣ,
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΤΩΝ: ΜΗΤΣΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΒΕΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ:ΤΣΑΛΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΚΑΤΖΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ: ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΒΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: ΡΙΖΟΣ ΣΕΝΤΡΙΚ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: ΜΟΚΑΣ ΖΗΣΗΣ, ΤΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ  ΕΚΑΣΚΕΜ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ:        ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     (2006, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ:            ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ     (2006, ΘΕΣΗ 2-3)
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ:        ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    (2006. ΘΕΣΗ 1-2)
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ:            ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    (2004. ΘΕΣΗ 2-4)
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ:        ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    (2004, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ:        ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    (2004, ΘΕΣΗ 1-2)
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ:        ΣΜΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    (2005, ΘΕΣΗ   3)
ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ:            ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     (2006, ΘΕΣΗ 2-3)
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ:            ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ 2-3)
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ:            ΣΙΠΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    (2006, ΘΕΣΗ   1)
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ:    ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    (2005, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ:        ΚΟΣΜΟΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ    (2004, ΘΕΣΗ   1)
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ:        ΑΓΓΕΛΟΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝ    (2004, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΣΑ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ:    ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    (2006, ΘΕΣΗ 4-5)
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ:    ΔΑΓΚΛΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ   2)
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ:        ΤΣΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ   1)
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ:        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ   1)
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ:    ΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ    (2005, ΘΕΣΗ   2)
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ:    ΖΩΙΤΣΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ   1)
ΑΟΚ ΑΙΓΙΑΝΙΑΚΟΣ:        ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ    (2006, ΘΕΣΗ   3)
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ:    ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ    (2005, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ:    ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    (2006, ΘΕΣΗ   1)
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ:            ΤΟΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ        (2005, ΘΕΣΗ 1-2)
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ:            ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    (2006, ΘΕΣΗ 1-2)
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ:            ΚΑΖΑΝΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    (2006, ΘΕΣΗ   1)
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ:        ΤΣΙΜΙΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    (2005, ΘΕΣΗ   1)
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ:        ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    (2004, ΘΕΣΗ 1-2)

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:    ΤΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:    ΚΑΣΙΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:        ΧΑΣΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ)
                                                   ΖΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ)
                                                   ΣΑΡΑΠΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ)
                                                   ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

ΩΡΑ 10:00    
ΑΦΙΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΩΡΑ 10:30    
ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΩΡΑ 10:45
1ος ΑΓΩΝΑΣ: ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΣΚΕΜ Α - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α
ΩΡΑ 11:30
ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ
ΩΡΑ 11:45
ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΩΡΑ 12:00
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ
ΩΡΑ 12:15
2ος ΑΓΩΝΑΣ: ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΣΚΕΜ Β - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β
ΩΡΑ 13:00
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ - ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΩΝ

 

Read 542 times