ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 12η Αγωνιστική
15/12/18 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΡΙΣΗ ΕΛΣΑ
15/12/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
15/12/18 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15/12/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
15/12/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ
15/12/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/12/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
16/12/18 10:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
16/12/18 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
19/12/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/12/18 12:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
16/12/18 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3η Αγωνιστική
16/12/18 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
16/12/18 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
15/12/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
16/12/18 17:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
15/12/18 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
16/12/18 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
16/12/18 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
15/12/18 18:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
15/12/18 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
15/12/18 20:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15/12/18 19:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
15/12/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
16/12/18 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
16/12/18 11:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 14/12/18