ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
23/02/19 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23/02/19 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23/02/19 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23/02/19 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
23/02/19 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
23/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
24/02/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
24/02/19 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/19 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/19 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -
24/02/19 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
24/02/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
24/02/19 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
23/02/19 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
23/02/19 18:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
23/02/19 20:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23/02/19 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
23/02/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΣΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΑΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
23/02/19 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
23/02/19 15:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/19 16:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
24/02/19 10:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
24/02/19 11:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC 2 Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/19 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -
24/02/19 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/19 15:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/19 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/19 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
23/02/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
23/02/19 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/19 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
24/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
24/02/19 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΤΟΧΩ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 22/02/19