ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MINIBASKET U12 (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
14/04/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - -
Κριτές: ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ,
14/04/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΚΕΔ - -
Κριτές: ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Α) 3η Αγωνιστική
12/04/24 20:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΟΥΛΑ,
13/04/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΣΙΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
Κριτές: ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΟΥΛΑ,
13/04/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Β) 3η Αγωνιστική
13/04/24 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
Κριτές: ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΟΥΛΑ,
13/04/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΣΙΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ -
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ,
13/04/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,
14/04/24 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 9 & 10 2η Αγωνιστική
13/04/24 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ, ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 11 & 12 2η Αγωνιστική
13/04/24 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 7 & 8 2η Αγωνιστική
13/04/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΟΥΛΑ, ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α) 1η Αγωνιστική
13/04/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MININASKET U11 (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
14/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - -
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ,
14/04/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΠΡΟΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - -
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ,
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MININASKET U11 (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
13/04/24 11:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ,
14/04/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - -
Κριτές: ΦΛΩΡΟΥ ΤΖΕΝΗ, ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Γ) 3η Αγωνιστική
13/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ -
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ,
13/04/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ -
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ,
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U15 (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
14/04/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ,
14/04/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - -
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ,
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U15 (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
14/04/24 11:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΠΡΟΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - -
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ,
14/04/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΠΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - -
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ,
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U15 (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
14/04/24 12:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - -
Κριτές: ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΝΑΤΑΣΑ, ,
14/04/24 13:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - -
Κριτές: ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ ΦΑΣΗ (Α) 3η Αγωνιστική
13/04/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΤΣΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U 14 2η Αγωνιστική
14/04/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - -
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ,
14/04/24 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - -
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ,
17/04/24 19:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-A 2η Αγωνιστική
15/04/24 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ -
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-B 2η Αγωνιστική
13/04/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -
Κριτές: ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,

Τελευταία Ενημέρωση: 12/04/24