ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
27/11/21 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27/11/21 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ
27/11/21 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΖΑΡΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΝΑΤΑΣΑ
27/11/21 18:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
27/11/21 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
27/11/21 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ, ΤΟΥΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
27/11/21 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΠΑΤΡΑΣΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ
27/11/21 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ
27/11/21 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
28/11/21 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
28/11/21 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
28/11/21 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
28/11/21 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28/11/21 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΛΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28/11/21 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΖΑΡΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
28/11/21 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
28/11/21 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ -
28/11/21 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
27/11/21 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
28/11/21 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
28/11/21 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 2 Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
28/11/21 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
28/11/21 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
28/11/21 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
28/11/21 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΓΕΥΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική
27/11/21 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
28/11/21 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
28/11/21 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 26/11/21