ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική
31/10/20 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31/10/20 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
31/10/20 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
31/10/20 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
31/10/20 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31/10/20 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
31/10/20 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
01/11/20 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
01/11/20 14:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
01/11/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
01/11/20 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
01/11/20 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3η Αγωνιστική
31/10/20 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31/10/20 20:30 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Κριτές: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
31/10/20 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΥ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2η Αγωνιστική
31/10/20 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
01/11/20 13:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01/11/20 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02/11/20 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΛΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Τελευταία Ενημέρωση: 30/10/20